שירותי ביטוח בריאות

המערכת הרפואית הציבורית בישראל פקוקה בכדי לקבוע תור לבדיקה צריך לחכות חודשים עד אז אדם יכול להתפגר. אם בכל זאת רוצים להקדים את התור הדבר כרוך בתשלום פרטי לרופא ,כלומר לא רק שלא מקבלים מענה ,אלא שצריך להוציא כסף מהכיס כשרוצים לקבל טיפול. לעומת זה בביטוח פרטי התשלום לא יקר ביחס לתשלום לרפואה "הציבורית" והטיפול שמקבלים הוא מיידי ומקיף.
בנוסף, במקרה של מחלה קשה של אחד מבני המשפחה, הביטוח הפרטי נותן מענה מיידי בסכום כספי לעזרת החולה שאיבד את מטה לחמו עקב המחלה לא עלינו, או לצורך טיפולים מיוחדים. כך שהמשפחה לא צריכה לדאוג להוצאות הכלכליות עקב המחלה.
יתרה מכך בביטוח בריאות- יש מענה לאירועים רפואיים באופן כולל , כמו למשל מימון ניתוחים והשתלות בארץ ובחול ,או לתרופות שאינן כלולות בסל הבריאות הציבורי. אירועים אלו יכולים להכביד באופן חמור על ההתנהלות הכספית של החולה, עד כדי פשיטת יד ולהיות נתון לחסדי אחרים. בתרופות יקרות שאינן ממומנות על ידי הקופה. האדם החולה יצטרך למצוא מימון לתרופות שמחירן עלול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש במקרה הטוב ומעבר לכך במקרים אחרים.
מבחינה כלכלית מדובר על הוצאות שהן מעבר להשגתה של משפחה ממוצעת , ולכן הם יצטרכו לפשוט יד ממש.
. ביטוח בריאות פרטי נותן מענה לצורך הזה. ומאפשר למשפחה להמשיך להתנהל באופן רגיל, תוך כדי מענה רפואי יסודי שמשלים את הפער בין רפואה ציבורית שהיא חלקית ולא יעילה, לבין הצורך הרפואי שמתעורר.
בכדי להדגיש את חשיבות הביטוח הרפואי הפרטי. נדמה חלילה שאנו זקוקים לניתוח דחוף על ידי רופא ספציפי המתמחה באותו עניין . הביטוח הרפואי מאפשר לחולה לבחור את מנתח הטוב ביותר מתוך מאגר רופאים. עניין זה יכול להציל חיים ממש.
חשיבות זו מתממשת גם כאשר החולה נדרש לטיפול ניתוחי בחול. ביטח בריאות פרטי פשוט מציל חיים ומאפשר גם כלכלית להמשיך ולהתנהל כרגיל.

חלק מהמקרים המכוסים בביטוח פרטי הם כלהלן:
• אבחון מהיר
• מימון תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות
• מימון השתלות בארץ ובחו״ל
• ניתוחים פרטיים בארץ ובחו״ל
• טיפולים מחליפי ניתוח
• שירותי רפואה אמבולטוריים
• מימון ופיצוי בהתרחש אירוע רפואי
• ועוד

ובאופן פרקטי בכדי להשיג את הביטוח הרפואי המתאים ביותר
אנחנו בבית לביטחון פיננסי. נותנים את השירות המקצועי והמקיף ביותר, אנחנו גם עובדים עם החברות המובילות בארץ בתחום הביטוחים, גם מבצעים עבורכם את השוואת המחירים והכיסויים וגם חוסכים עבורכם מאות ואפילו אלפי שקלים. אז אם אתם שוקלים לעשות ביטוח בריאות פרטי, אתם מוזמנים פשוט לפנות לבית לביטחון פיננסי. למענה מקיף ומתאים.

הבית לביטחון פיננסי

תפריט נגישות